Peugeot-2008-0
Peugeot-2008-1
Peugeot-2008-2
Peugeot-2008-3
Peugeot-2008-4
Peugeot-2008-5
Alle 39 foto's

Peugeot 2008

1.2 PureTech 130 Allure 8EAT *ADAP*CAM*APP*LED*

Specificaties van deze Peugeot

Deze Peugeot 2008 met 17.995 km op de teller, heeft het bouwjaar 2024 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: 1.2 PureTech 130 Allure 8EAT *ADAP*CAM*APP*LED*

€ 26.450,-

Financieren € 512,- p./m.
Vraag offerte aan
Vraag proefrit aan
Vraag inruilvoorstel aan

Highlights van deze Peugeot 2008

Achteruitrijcamera

Airco (automatisch)

Apple Carplay/Android Auto

Autonomous Emergency Braking

Bleu Vertigo

Camera voor

Cruise control adaptief met Stop&Go

DAB ontvanger

Drive Assist Pack

Keyless

LED koplampen

Lichtmetalen velgen 17"

Parkeersensor achter

Parkeersensor voor

Rijstrooksensor met correctie

Verkeersbord detectie

Verwarmbare stoelen vóór

Volledig digitaal instrumentenpaneel

Alles over deze Peugeot 2008

Peugeot 2008 1.2 PureTech 130 Allure – Stijl, technologie en comfort in één SUV

Ontdek deze jonge Peugeot 2008 Allure uit 2024, uitgevoerd in de opvallende kleur Bleu Vertigo. Met zijn krachtige 130 pk benzinemotor en 8-traps automaat biedt hij soepel rijcomfort en moderne efficiëntie.

Vanbinnen geniet je van het innovatieve i-Cockpit met digitaal instrumentenpaneel, adaptieve cruise control en verwarmde stoelen. Buiten vallen de LED-verlichting en 17” lichtmetalen velgen direct op.

Belangrijkste highlights
✅ Allure uitvoering
✅ Automaat (8-traps EAT)
✅ LED-verlichting rondom
✅ Apple CarPlay & Android Auto

✅ Adaptieve cruise control met Stop&Go
✅ Verwarmbare stoelen
✅ Parkeersensoren, camera voor en achter
✅ Volledig digitaal instrumentenpaneel
✅ Slechts 18.000 km, bouwjaar 2024
✅ Inclusief 12 maanden BOVAG-garantie
✅ Geen rijklaarmaakkosten

Waarom deze Peugeot 2008?
Deze 2008 combineert Franse elegantie met moderne technologie en een sportieve uitstraling. Ideaal voor wie comfort, veiligheid en design zoekt in één compacte SUV.

Stap in, ervaar het rijgemak en geniet van elke kilometer in stijl.



BEDRIJFSINFORMATIE
Auto Edison is sinds 1964 een full-service autobedrijf met een mooie voorraad van rond de 25 auto's. Het gaat hier vaak om zeer jong gebruikte occasions, Wij leveren onze auto's altijd met 12 maanden BOVAG garantie. Daarbij hebben veel van onze occasions nog een resterende Europese fabrieksgarantie. Wij rekenen GEEN kosten rijklaar maken!

Wij zijn een enthousiast familiebedrijf met de service van een dorpsgarage. Benieuwd naar hoe onze klanten een aankoop bij ons ervaren? Bekijk dan eens onze onafhankelijke reviews op de website. Hier zijn wij vanzelfsprekend enorm trots op. ( www.edisonauto.nl/klantenvertellen )

Bent u enthousiast geworden over deze auto? Wij nodigen u van harte uit om bij ons in 's-Gravenzande een proefrit te komen maken. Bel 0174415151 of Whatsapp ons op dit zelfde nummer om een afspraak te maken.

Mocht u een auto in willen ruilen zien wij het voertuig altijd het liefst met eigen ogen, maar voor een goede prijsindicatie kunt u ons ten alle tijden per Whatsapp contacten. Hierbij vragen wij dan wel om wat duidelijke foto's van het voertuig te sturen en daarbij wat extra informatie over het voertuig op te geven.

Contact via Whatsapp: +31174415151 of gebruik de volgende link: https://wa.me/31174415151

Openingstijden verkoop:
Maandag t/m Vrijdag : 09:00 tot 17:30
Zaterdag van : 10:00 tot 13:00
Zondag gesloten

DISCLAIMER: Deze advertentie m.b.t. opties en specificaties van deze auto hebben we met zorg samengesteld. Voor eventuele fouten willen wij ons excuseren. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Check daarom bij de aankoop van de auto altijd goed of de auto beschikt over opties die voor u van belang zijn, zo kunnen we teleurstellingen voorkomen.

Wat onze klanten over ons zeggen

9 ,8

Op basis van 49 beoordelingen in de laatste 12 maanden beveelt 100% ons aan!

Naar volle tevredenheid kochten wij onze auto bij Autobedrijf Edison. Zowel door Arjan als Johan werden wij prima geholpen. Ook over de afhandeling en "nazorg" door Johan zijn we zeer te spreken. Bedankt, Frans en Corry
20-11-2024
Frans en Corry, Den Haag
10
Aankoop van nieuwe auto verliep zeer goed. Direct een goed gevoel bij auto Edison. Ze nemen uitgebreid de tijd voor je om uitleg te geven en te adviseren tijdens de loop van de auto. Inruil van de huidige auto hebben ze naar onze mening een mooi bedrag voor terug gegeven. Bij ophalen van de auto ook nog een kleien verassing voor ons zoontje aangezien toch liever een Lamborghini wilde. Het is gebleven bij een model autootje. Volgende auto gaan we eerst hier kijken!
29-10-2022
Michael en Marjolein, Etten-leur
10
Zeer goede service en vriendelijk personeel dat goed communiceert met de klant en altijd voor je klaar staat. Nooit een slechte ervaring gehad of een klein minpuntje. Goede prijs-kwaliteit verhouding voor de servicebeurten die van hoog niveau zijn met betrouwbare onderdelen. Ga zo door dan blijf ik nog 10 jaar.
28-04-2020
Cornelis, S-Gravenzande
10
2008

Peugeot 2008

1.2 PureTech 130 Allure 8EAT *ADAP*CAM*APP*LED*

€ 26.450,-
Interesse

Opties en accessoires

Highlights

  • Achteruitrijcamera
  • Airco (automatisch)
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Autonomous Emergency Braking
  • Bleu Vertigo
  • Camera voor
  • Cruise control adaptief met Stop&Go
  • DAB ontvanger
  • Drive Assist Pack
  • Keyless
  • LED koplampen
  • Lichtmetalen velgen 17"
  • Parkeersensor achter
  • Parkeersensor voor
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Verkeersbord detectie
  • Verwarmbare stoelen vóór
  • Volledig digitaal instrumentenpaneel

Opties

Overige

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Actieve noodgeval assistent
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti doorSlip Regeling
  • Armsteun voor
  • Bandenreparatieset
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Bestuurdersairbag
  • Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • Bots waarschuwing systeem
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • Buitenspiegels in andere kleur
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
  • Dakrails
  • Dimlichten automatisch
  • Elektrische ramen achter
  • Elektrische ramen voor
  • Elektronisch Stabiliteits Programma
  • Hemelbekleding donker
  • Hill hold functie
  • Hoofd airbag(s) voor
  • Instructieboekjes aanwezig
  • LED achterlichten
  • LED dagrijverlichting
  • Lederen stuurwiel
  • Multimedia-voorbereiding
  • Onderhoudsboekje (fysiek)
  • Passagiersairbag
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Radio
  • Regensensor
  • Rookvrij
  • Stof/kunstlederen bekleding
  • Stuurwiel multifunctioneel
  • Vermoeidheids herkenning
  • Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
  • Zij airbag(s) voor
  • Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking

Offerte aanvragen

Proefrit inplannen

Vul hier je gegevens in en kies zelf een voorkeursdatum en tijd voor jouw proefrit. Je ontvangt van ons altijd een bevestiging per mail.

Gewenste datum en tijdstip

Gegevens

Contact

Opmerkingen

Inruilvoorstel aanvragen